Canlı Demo ve Webinarlar

Canlı Demo ve Webinarlar

Canlı çevrimiçi yayın sistemimiz sayesinde canlı web seminerleri, ürün tanıtımları ve çok daha fazlasını yapabiliyoruz. Bazı yerinde ziyaretlerin hala kısıtlı olduğu durumlarda, çevrimiçi yayın sistemimiz ile yeni müşteriler için ilk kez cihaz kurulumları ve eğitimleri de yapılmaktadır.

Çevrimiçi bir oturum sırasında, ölçüm cihazlarımızı, yazılımımızı veya konuşma slaytlarımızı size ayrıntılı olarak göstermek için birden fazla kamera ve sunum yapan bilgisayar arasında geçiş yapabiliyoruz. En yüksek görüntü ve ses kalitesi, profesyonel video ekipmanı ve her konuşmacı için özel mikrofonlar ile sağlanmaktadır. Bu nedenle, oturumu UHD kalitesine kadar kaydedebilir ve daha sonra katılımcılara indirme olarak sağlayabiliriz.

Canlı Web Semineri (Webinar) Akışı

Canlı oturumlarımız ve web seminerlerimiz için öncelikle Microsoft Teams kullanıyoruz, ancak bazı şirketlerin hangi yazılımı kullanabilecekleri konusunda katı kuralları olduğundan, kurulumumuzu kullanılan iletim veya konferans yazılımından bağımsız olacak şekilde tasarladık. Bu nedenle, ekran paylaşımını desteklediği sürece şirketinizin tercih ettiği yazılıma esnek bir şekilde uyum sağlayabiliriz.

Bireysel cihaz tanıtımları veya uygulama eğitimleri için lütfen bizlerle demo@DataPhysics.com.tr e-posta adresinden iletişime geçiniz. Gelecek canlı web seminerleri için bizi sosyal medya hesaplarımızdan izlemeye devam edin ve youtube kanalımızda bulunan mevcut web seminerlerimizden birini izlemeyi düşünün.

Mesaj Gönderin
WhatsApp, Bize Ulaşın!
Merhabalar 👋
DataPhysics Instruments'e hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?