Teknik Servis Hizmetlerimiz

Teknik Servis Desteği

Onlarca yıl dayanan enstrümanlarımızın olağanüstü yüksek üretim kalitesiyle gurur duyuyoruz. Birçoğu 20 yıldan daha uzun bir süre önce üretilmiş olan cihazlarımız hala kusursuz bir şekilde çalışmakta ve müşterilerimiz tarafından her gün kullanılmaktadır.

Tüm cihazlarımız standart olarak 2 yıl garantilidir ve servis departmanımız ve uluslararası ortaklarımız, ölçüm sisteminizin her zaman en iyi durumda olmasını ve tekrarlanabilir sonuçlar üretmesini sağlamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Düzenli bir önleyici bakım, sistem arızası riskini ve maliyetli duruş sürelerini en aza indirebilir. Servis ortaklarımız tarafından yapılan bir doğrulama, sistemin spesifikasyonlara uygun ölçüm sonuçları üretmeye devam ettiğine dair ek bir gönül rahatlığı sağlar. İsteğe bağlı bir bakım anlaşması ile bu maliyetler öngörülebilir bir ücretle karşılanır.

Bununla birlikte, sistemlerimiz hiç arızalanmaz değildir ve ömürlerinin dolması veya kazalar nedeniyle arızalanabilir. Bir arıza durumunda servis ekibimiz her zaman sorununuz için doğru çözümü hızlı bir şekilde bulmaya çalışır, böylece mümkün olan en kısa sürede tekrar çalışmaya başlarsınız. Cihazınızla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa lütfen destek hattımızla iletişime geçmekten veya bize service@DataPhysics.com.tr adresimize bir destek talebi e-postası göndermekten çekinmeyiniz.

Teknik destek hizmetleri
Mesaj Gönderin
WhatsApp, Bize Ulaşın!
Merhabalar 👋
DataPhysics Instruments'e hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?