Seminerler

Seminerler

Günümüzde birçok yenilikçi ürün, yüzey ve arayüzey olaylarının ve malzemenin ilgili fiziko-kimyasal özelliklerinin anlaşılmasına dayanmaktadır. Su itici duvar boyası ve fonksiyonel yüzeyler buna iki örnektir. Bu nedenle, birçok endüstride yüzeylerin ve arayüzlerin özelliklerini karakterize etmek Ar-Ge faaliyetlerinin önemli bir parçası haline gelmiştir.

DataPhysics Instruments, arayüzleri ve yüzeyleri incelemek için üst düzey ölçüm cihazları sunan lider bir üreticidir. Bununla birlikte, yalnızca mükemmel araçlar sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bunları en uygun şekilde kullanmanıza da yardımcı oluyoruz. Bu amaçla çok çeşitli ileri düzey eğitimler sunuyoruz.

Aşağıda uygulama odaklı seminerlerimiz hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca bilgi bankamızda önemli terminoloji ve ölçüm tekniklerinin anlaşılır açıklamalarını bulabilirsiniz.

Arayüzey ölçüm teknikleri alanında uzmanlar olarak bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya istekliyiz. Sonuçta sloganımız boş bir söz değildir :

“Understanding Interfaces …”,   “Arayüzleri Anlamak …”

Bu konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Uygulamaya yönelik seminerimiz Yüzey Kimyası için Modern Ölçüm Teknikleri’nde, yüzeyleri ve arayüzleri analiz etmek için kullanılan farklı yöntemlere ve ölçüm tekniklerine genel bir bakışı iki gün içinde kompakt bir şekilde sunuyoruz. Bu, hem yeni başlayanlara hem de deneyimli kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Ufkunuzu genişletme ve yeni gelişmeler ve alternatif yöntemler hakkında bilgi edinme veya prosedürünüzü uzmanlarımızla tartışma fırsatını yakalayın.

Seminerimiz, yüzey analizi için en son ölçüm tekniklerine genel bir bakış elde etmek isteyen herkese yöneliktir. Halihazırda bu alanda çalışıyor ve yöntemlerinizi uzmanlarımızla tartışmak istiyorsanız veya yüzey kimyası sorularınıza nasıl yaklaşılabileceğiyle ilgileniyorsanız – seminerimizde temel bilgilerinizi genişleterek ve uygulamalı deneysel yönlerle pratik olarak nasıl başa çıkacağınızı öğrenerek fayda sağlarsınız.

Seminer ücreti 250 € + KDV’dir, öğrenciler için 190 € + KDV’ye düşürülmüştür ve seminer dokümantasyonunu, aralarda atıştırmalıkları ve içecekleri, öğle yemeğini ve ilk seminer günü akşamı seminer yemeğini kapsamaktadır. Erken kayıt yaptıranlar, seminerden 2 ay öncesine kadar kayıt yaptırırlarsa, öğrenci ücreti üzerinden ve %24’lük bir indirimle seminere katılabilirler.

DataPhysics Instruments eğitim merkezi seminer odası
Seminer katılımcısı DataPhysics Instruments uzmanı ile ölçüm sonuçlarını yorumlarken ...
Mesaj Gönderin
WhatsApp, Bize Ulaşın!
Merhabalar 👋
DataPhysics Instruments'e hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?